Medycyna pracy Środa Śląska

 

Centrum Medyczne DAJAX MED kieruje swoją ofertę do pracodawców poszukujących kompleksowych, profesjonalnych usług w zakresie medycyny pracy. Jego usługi obejmują pełen pakiet badań w ramach medycyny pracy, do których regularnego odbywania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa jest zobowiązany każdy pracownik.

W zakres oferowanych badań medycyny pracy wchodzą:

– badania wstępne, okresowe i kontrolne,

– badania psychologiczne,

– badania do prawa jazdy, dla operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych oraz dla operatorów ciężkiego sprzętu specjalistycznego,

– badania specjalistyczne (wysokościowe, do celów sanitarnych, dla pracowników narażonych na kontakt z promieniowaniem jonizującym).

W trosce o wysoką jakość świadczonych usług centrum zatrudnia wyłącznie dobrze wykwalifikowanych specjalistów. Jego zespół tworzą lekarze, pielęgniarki i personel pomocniczy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Medycyna pracy Środa Śląska nie ma przed nimi tajemnic. Ponadto wyróżnia ich duża doza empatii i troskliwe podejście do pacjentów.

Centrum dysponuje nowoczesnymi, bogato wyposażonymi gabinetami, zapewniającymi pełen komfort podczas wykonywanych badań. Sprzęt, z którego na co dzień korzystają lekarze i pielęgniarki odpowiada najwyższym standardom techniczno-sanitarnym. W zakresie badań specjalistycznych, których nie może wykonać samodzielnie, centrum współpracuje z renomowanymi placówkami medycznymi na terenie całego kraju, co zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Podstawowym celem działalności centrum jest pomoc pracodawcom w stworzeniu bezpiecznych warunków pracy oraz w ograniczeniu narażenia zawodowego w zakładach pracy, co przekłada się na większy komfort pracy na co dzień i ograniczenie liczby wypadków przy pracy. Każdy pracodawca, bez względu na wielkość jego firmy i branżę, w której działa, może liczyć na indywidualne podejście i ofertę dopasowaną do jego konkretnych potrzeb. Istnieje możliwość podpisania umowy ryczałtowej na wykonywanie badań bądź też rozliczania jednostkowego, zgodnie z przedstawionym cennikiem.

medycyna pracy Środa Śląska